Register Verbeeldingstoolkit coaches

Register van Verbeeldingstoolkit coaches

Register of Imagery Toolbox coaches

gecertificeerd door de School voor Imaginatie

certified by the School for Imagery

 

Tonny Adriaens-van der Ham
Diever (Drente)
0521-851123
06-27898405
ton.adriaens@hetnet.nl
www.kanker-complementair.nl

 

Ilonka Behr
Ermelo (Gelderland)
leaftherapie@gmail

 

Marleen van den Berg- Giesbers
Oss (Noord-Brabant)
marleen@vandenberg-oss.demon.nl

 

Karin Brandt
Delft
015-2121787
06-38368899
karinbrandt1@casema.nl
www.karinbrandt.nl

 

Lia Broekhuizen
Bodegraven (Zuid-Holland)
06-24690380
lia@krachtbron.nu
www.krachtbron.nu

 

Janette Camphuisen
Groningen
info@camphuisen.nl

 

Patricia Deiters-Rahusen
Breukelen (Utrecht)
06-53612210
parabel@xs4all.nl
www.parabel.nl

 

Karin Geels
Zwolle
06-46488690
k.geels@ziggo.nl
www.gestalttherapie-zwolle.nl

 

Irene Hartel
Amsterdam
06-29232414
i.Hartel@icloud.com
www.psynaps.nl

 

Caroline Iordens
Naarden (Noord-Holland)
iordens@xs4all.nl

 

Lies Kerkstra
Badhoevedorp (Noord-Holland)
020-6595870; 06-10186864
praktijklevenswijze@gmail.com
www.praktijklevenswijze.nl

 

Wike de Klerk
Montfoort (Utrecht)
Lodur, Praktijk voor Kunstzinnige Therapie
06 – 830 83 491
info@lodur.nl
www.lodur.nl

 

Annemieke Kolle
Hoofddorp (Noord-Holland)
0610578867
a.kolle@quicknet.nl
www.gestalttherapiehoofddorp.nl

 

Marie-Christine de Kroon
Den Haag
070-3688638
meditatieismedicatie@gmail.com
www.meditatieismedicatie.nl

 

Esther Lie-A-Kwie
Amsterdam en Zaanstreek
06-11408247
esther.lieakwie@gmail.com

 

Marja Ligterink
Alkmaar
06-30088610
marja@zinne-beelden.nl
www.zinne-beelden.nl
www.facebook.com/Zinnebeeldencoaching

 

Cocky van der Linden
Langbroek (Utrecht)
030 6918483
kunstzinnigetherapiezeist@kpnmail.nl
www.kunstzinnigetherapiezeist.nl

 

Helen Norp
Praktijk voor psychologische zorgverlening
Gieterveen (Drente)
06-51527015
info@vitalworks.nl
www.vitalworks.nl

 

Peggy Pitwell
Den Haag
070-3606625
info@pitwell.nl
www.pitwell.nl

 

Christien Post-Reiziger
Drachten
contact@heliostherapie.nl
www.heliostherapie.nl
Facebook: Helios, beeldende creatieve therapie

 

Eveline de Ridder
Gouda
06-55760701
info@deridderadvies.nl
www.deridderadvies.nl

 

Mieke Sachs
Enkhuizen
06-36139116
info@gewoonmieke.nl

 

Marieke School
’s-Hertogenbosch
info@draagkrachtinbeeld.nl
www.draagkrachtinbeeld.nl

 

Marianne Struik
Langbroek (Utrecht)
contact@mariannestruik.nl

 

Jan Taal
Amsterdam
06-19416944
JanTaal@imaginatie.nl
www.imaginatie.nl

 

Mieke Vreugdenhil
Grave (Noord Brabant)
06 – 400 95 077
mieke@embras.info
www.embras.info

 

Annet Vulkers
Dalfsen (Overijssel)
0529-769014; 06-13812455
info@coachingligare.nl
www.coachingligare.nl