Register Verbeeldingstoolkit coaches

Register van Verbeeldingstoolkit coaches

gecertificeerd door de Amsterdam School voor Imaginatie

 

Tonny Adriaens-van der Ham
Amsterdam
06-27898405
ton.adriaens@hetnet.nl
www.kanker-complementair.nl

Ilonka Behr
Ermelo
0341- 562250
welkom@leaftherapie.nl
www.leaftherapie.nl

Marleen van den Berg- Giesbers
Oss (Noord-Brabant)
marleen@vandenberg-oss.demon.nl

Lia Broekhuizen
Bodegraven (Zuid-Holland)
06-24690380
lia@krachtbron.nu
www.krachtbron.nu

Thea Broos
Amsterdam
06-12834771
thea.broos@hetnet.nl

Patricia Deiters-Rahusen
Breukelen (Utrecht)
06-53612210
parabel@xs4all.nl
www.parabel.nl

Karin Geels
Zwolle
06-46488690
k.geels@ziggo.nl
www.gestalttherapie-zwolle.nl

Caroline Iordens
Huizen
06-24634505
iordens@xs4all.nl
www.carolineiordens.nl

 

 

Karin Creemers-Joosten
Venlo
06 41352730
joosten911@gmail.com

Lies Kerkstra
Badhoevedorp (Noord-Holland)
020-6595870; 06-10186864
praktijklevenswijze@gmail.com
www.praktijklevenswijze.nl

Wike de Klerk
Montfoort (Utrecht)
Lodur, Praktijk voor Kunstzinnige Therapie
06 – 830 83 491
info@lodur.nl
www.lodur.nl

Marie-Christine de Kroon
Den Haag
070-3688638
info@meditatieismedicatie.com
www.meditatieismedicatie.com

Esther Lie-A-Kwie
Amsterdam en Zaanstreek
06-24 95 24 51
info@qihealth.nl
www.qihealth.nl

Helen Norp
Praktijk voor psychologische zorgverlening
Gieterveen (Drente)
06-51527015
info@vitalworks.nl
www.vitalworks.nl

Peggy Pitwell
Den Haag
070-3606625
info@pitwell.nl
www.pitwell.nl

Christien Post-Reiziger
Drachten
contact@heliostherapie.nl
www.heliostherapie.nl
Facebook: Helios, beeldende creatieve therapie

Eveline de Ridder
Deventer
06-55760701
info@deridderadvies.nl
www.volledig.nu

Marieke School
’s-Hertogenbosch
06-49928592
info@draagkrachtinbeeld.nl
www.draagkrachtinbeeld.nl

Jan Taal
Amsterdam
06-19416944
JanTaal@imaginatie.nl
www.imaginatie.nl

Mieke Vreugdenhil
Dieren (Gelderland)
06-40095077
straaljeleven@hotmail.com
www.straaljeleven.nl